Габі Колахо, власник ресторану Lagos Island в Лондоні, був оштрафований на 10 000 фунтів стерлінгів за те, що його приміщення не відповідали стандартам гігієни і за те, що вони намагалися видати цвілу курку за вареного краба.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Власник ресторану, який намагався видати огидну запліснявілу курку, як варене м'ясо краба був оштрафований на £ 10 000.

52-річний Габі Колахо відмовився закрити ресторан lagos Island за наказом інспекторів з гігієни навколишнього середовища, які виявили навалу мишей і тарганів в лондонській їдальні.

Буквально через кілька днів Колахо був спійманий на гарячому при обслуговуванні клієнтів на вечірці з нагоди дня народження, що проходила в приміщенні Lea Bridge Road у вересні 2018 року, повідомляє Evening Standard.

У відповідь він повідомив офіцерам, що закрита тільки половина приміщень.

Кухня

Але при обшуку ресторану перелякані інспектори виявили на кухні, на їхню думку, контейнер із запліснявілою куркою.

Коладжо наполягав на тому, що це насправді традиційне нігерійське блюдо з вареного краба, сказав Лісова рада Уолтема.

7 грудня йому було призначено максимально можливий штраф у розмірі 10 170 фунтів стерлінгів у магістратському суді Стратфорда, у тому числі 2 000 фунтів стерлінгів на оплату муніципальних витрат і 170 фунтів стерлінгів за потерпілого.

Заступник лідера Ради Клайд Лоукс сказав: "Суддя ясно розглянув претензії Коладжо і використовував свої повноваження в якості попередження про неприпустимість такої поведінки. Стан кухонь був досить поганим, але власник вирішив проігнорувати інспектора з гігієни навколишнього середовища і суд і продовжити обслуговування клієнтів, піддавши їх здоров'я серйозному ризику. Як місцевий орган влади, ми маємо обмежені повноваження в тому, що ми можемо зробити з бізнесом, навіть якщо він так кричуще ігнорує порядок. Але ви можете бути впевнені, що ми будемо використовувати всі наявні у нас повноваження, щоб вжити заходів проти меншості операторів харчового бізнесу, які не ставляться до своїх обов'язків серйозно, як громадянин Коладжо".

Ресторан

Останній раз Острів Лагос інспектувався в липні 2020 року, і йому було присвоєно нульовий рейтинг гігієни харчових продуктів, що означає, що він вимагає термінового поліпшення.