Скандальна Українська блогерка, зірка реаліті-шоу "Від пацанки до панянки" Анастасія Покрещук поділилася постом у соціальній мережі. Вона похвалилася черговою пластичною операцією, яку зробила на дозвіллі.

Відповідну публікацію Анастасія Покрещук розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Анастасії Покрещук

"800 cc замість 425сс такі і хотіла спочатку,але так як я від природи була як хлопчик,в першу операцію влізла тільки половина бажаного обсягу Через рік шкіра розтягнулася і @plastikaistanbul втавили в мене бажаний імплант", - підписала фотографію українська зірка.

Пост Анастасії Покрещук в Instagram

Анастасія Похрещук стала відомою після скандального реаліті-шоу «Від пацанки до панянки». Після шоу вона почала робити пластичні операції на право і на ліво, щоб стати популярною блогеркою. На даний момент на її сторінку в соцмережі підписано понад 270 тисяч осіб. Вони всі стежать за кожним постом Анастасії, активно коментуючи кожен з них, і цей – не став винятком.

Фото Анастасії Покрещук

"Це що замість 4-го розміру 8-ий??? Або як цей імплантат вважається?", "Подруга ходить з 6м розміром. Болить спина від цього починає боліти голова. Мріє зменшити до 2го. Ось кому як", "навіщо вони тобі якщо ти з мужиками не живеш і не зустрічаєшся?) ",- пишуть Коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Анастасії Покрещук в Instagram

Коментарі на пост Анастасії Покрещук в Instagram

Коментарі на пост Анастасії Покрещук в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анастасія Покрещук показала, як коліт ботокс в громадському туалеті.

Нагадаємо, що дочка Олі Полякової таємно спілкується з Анастасією Покрещук.