На честь того, що Новий рік вже не за горами, українцям вирішили показати дивовижний рецепт для «Олів'є». Людям рекомендують спробувати його зробити не як традиційний салат, а як рулет в лаваші.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «cook_great» в Instagram.

"Святковий рулет "Олів'є" інгредієнти слід підготувати заздалегідь що б не довелося довго готувати рулет, так як лаваш може розм'якнути (як в моєму випадку, так як заповнилася пам'ять на накопичувачі при зйомці і довелося повозитися). Так само інгредієнти можна натерти на крупній тертці. Складові: Лаваш - 1 лист картопля варена - 2 шт.морква варена - 1 шт. яйця варені - 2 шт. ковбаса Докторська - 120 г огірки солоні - 2 шт. Майонез - 2 ст. л. топлений вершковий сир - 2 ст. л", - підписаний пост в соціальній мережі.

Варто відзначити, що цей рецепт виглядає дуже апетитно і незвично. Якщо ви поставите на стіл таке блюдо, що всі гості точно здивуються.

Важливо помітити, що варто дотримуватися рекомендацій, які написані в публікації, щоб все вийшло, як потрібно. З таким рулетом ваші рідні та гості точно залишаться здивованими.

"Ооо Олів'є дуже в незвичайному вигляді придумано Круто !!! Супер", - залишили відгук під дивовижним рецептом.

Коментарі

Як раніше повідомляв портал "Українці", Євген Комаровський дав кілька цінних порад перед Новим роком.