Знаменитий український артист, ректор Київського національного університету культури і мистецтв, доктор педагогічних наук, професор Михайло Поплавський порадував публіку шикарним постом в соціальній мережі. Він показав запаморочливу публікацію і повідомив приємну новину українцям.

Відповідну публікацію Михайло Поплавський оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"19 березня відбулась презентація нового концертного кліпу "Забава" 🤩 Технологія — 3D віртуальна реальність 😎 Дякую Павлу Зіброву @pavlo_zibrov , @top_team_houze та іншим, що завітали на прем'єр єру ❤️ Слухайте на всіх музичних платформах 🎤 #поплавський #забава #кліп #віртуальнареальність #youtube #презентація #3D #poplavskiy", - підписав відеоролик ректор.

Публіка, підписана на сторінку легендарного артиста, досягла позначки в 1.5 мільйона чоловік. Вони з нетерпінням чекають нових постів від свого улюбленця, залишаючи незліченну кількість відгуків під кожною публікацією знаменитості, і ця - не стала винятком.

"Вже давно слухаємо 😍 Бабуся в захваті від вас", "Супер", " мої привітання 😊😊😊😊😊😊😊😊💙💜💙💜💙", "Бомба💜 💜 💜 💜 💜", "бомба чесно кажучи", "вітаю👏 👏", "вітаю 💛🤗💛🤗💛🤗💛🤗💛🤗💛", "Вітаю. Браво.👏", "Крутяцько", "Класний підхід з застосуванням 3D-технологій і кліп війшов👏", - залишають коментарі фоловери українського артиста.

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що популярний український артист Михайло Поплавський і Олег Винник очолять велику церемонію.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Михайло Поплавський показав своє нове шоу.

Також портал "Українці" писав, що ректор Михайло Поплавський порадував публіку розважальним відеороликом.