Знаменитий український професійний боксер, абсолютний чемпіон світу, який виступає в першій важкій і важкій вагових категоріях, Олександр Усик порадував аудиторію відеолентою в соціальній мережі. Він показався в щоденному вигляді і звернувся до українців зі свого автомобіля.

Відповідну публікацію Олександр Усик оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Успішний спортсмен оприлюднив незвичайну публікацію. Він оприлюднив довгий відеоролик, на якому ділиться з фанатами своїм життєвим досвідом.

"Бог є світло. І немає в ньому, не якоїсь темряви", - підписав Відеоролик легендарний боксер.

Численні фанати, підписані на сторінку непереможного боксера, з нетерпінням чекають нових публікацій від свого улюбленця. Вони не залишають без своєї уваги жодного поста, залишаючи безліч відгуків під кожним з них.

"Вухо проколов ?🤦 ♂ ️", "Сань, че з вухом?", "Сашка, Саня, Олександр🔥", "крутий дядько", "Пам'ятаю слухав цю пісеньку ще в 1987 році) вулиця троянд. Не знав, що слухаєш тяжмет. Респект і поважуха.", "Арія? Вулиця троянд немає?", "о, Усик🔥 🔥 🔥 👏 👏 👏", "Сибірського Здоров'я Вам Олександр💪 Арія, пісні поза часом🔥", "Олександр я вас ісренне поважаю і розділю ваші моральні позиції.👏 але хіба християнин носить у вусі сережку", - залишають коментарі фоловери знаменитого спортсмена.

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Нагадаємо, що професійний український боксер Олександр Усик показав, як він бореться відразу з двома бійцями.

Як раніше повідомляв портал "Українці, знаменитий український спортсмен Олександр Усик показав свої інтенсивні тренування.

Також портал "Українці" писав, що абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик нагадав про свої перемоги.