Українська дзюдоїстка, багаторазова учасниця Олімпійських ігор, гордість України, молода і неповторна Дар'я Білодід поділилася відеолентою в соцмережі. Вона показала, як займається спортом в рожевому обтягуючому костюмі.

Відповідну публікацію Дар'я Білодід оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Для мене як для спортсмена, Apple Watch Series 6 стали справжньою знахідкою. З ними мої щоденні тренування стали ще більш активними і продуктивними. А ви знали, що Apple Watch Series 6 вимірюють рівень кисню в крові і серцеву активність? Де б я не перебувала, вони завжди дуже чітко відстежують мої фізичні показники. Як на тренуваннях так і в звичайному житті це вкрай важливо крім того, що вони стали просто незамінним гаджетом в моєму житті, вони дуже стильно виглядають на руці. Що для дівчини в наш час безумовно грає не мало важливу роль під час тренувань ви можете не відволікатися на телефонні дзвінки, а запросто відстежувати їх на своїй руці", - підписала відеофайл спортсменка.

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку української спортсменки, досягла позначки в півмільйона чоловік. Фолловери дзюдоїстки не забули про себе нагадати і залишили багато відгуків з приємними коментарями.

Фото Дар'ї Білодід

"І трек кльовий -" this is the Reebok or Nike""," Даша, спробуй ці Еппл вотчі надіти на ковбасу і я впевнений що вони будуть показувати пульс у ковбаси)))"," хороша реклама", "Дарина , спробуй себе в рекламі нижньої білизни , думаю порвеш , всіх, ти красива і і фігурка супер", " класна реклама! Вогонь", "Даш ви дуже красива, дай бог вам здоров'я і успіхів у вашому спорті", "Рожевий одяг виглядає чудово і красиво", "Hacete la fama y solo echate a tomar sol , que llueven los contratos", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram

Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram

Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram

Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Дарина Білодід розповіла про депресію та Олімпійські ігри.