Два дні тому відома українська реперка Альона Альона голяка загорнулася у прапор України і розділила суспільство навпіл.

Одні підтримують співачку пишучи, що вона вчинила гідно та сміливо. Але багато й таких, хто виступає з різкою критикою вчинку співачки.

пост реперки Alyona Alyona у інстаграм

"Мега крута. Ось вона Україна з усією широтою душі. Ось кого треба брати на проект Холостячка", – писала на сторінці співачки користувачка shaurenko_tetyana.

У той же час інші користувачі вказували, що не варто таке чинити з національним прапором а також натякали на статуру Альони.

"Ну точно ні перше ні друге фото патріотизму нікому не додають, скоріше це ображає гідність народу", – писала nata0105sha77.

коментарі до посту Alyona Alyona

"За такие шутки привлечь бы к ответственности! Перебор! Чему удивляться, что страну ни во что не ставят, если звёзды шоу-бизнеса, да ещё педагоги такое себе позволяют!!!", – додав sima_borisovna.

Нещодавно до скандалу долучилася й колишня дружина Олександра Пономарьова – Олена Мозгова на своїй сторінці у фейсбук. Жінка натякнула, що такий вчинок вже попахує кримінальною відповідальністю.

"А реперка не хоче почитати кримінальний кодекс України?! Фото-хайп дівчини постити не буду, з естетично-моральних міркувань. Стаття 338 Кримінального кодексу України "Наруга над державними символами" 1. Публічна наруга над Державним Прапором України, Державним Гербом України або Державним Гімном України – карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років", – написала Олена Мозгова.

пост Олени Мозгової у Фейсбук

Користувачі на сторінці Олени також підтримали допис жінки вказавши, що подібне не варто чинити з державним прапором.

"Таких "без честі і поваги", як писав письменник П. Куліш, слід карати! Це неподобство!", – пише Валентина Владимирова.

"У мене є Прапор знятий з Луганської ОДА в 2014 році і вивезений на підконтрольну територію. Наші хлопці ризикували життям, щоб він не потрапив в руки ворогу. В 2017 році передали мені на збереження, бо знають моє відношення до державних символів. Подібне ставлення є неприпустимим і немає цьому виправдання!", – обурюється Alekseeva Olena.

Варто зазначити, що одного реперка досягла повністю – привернула до себе увагу.