Професійний український боксер, успішний спортсмен, абсолютний чемпіон світу Олександр Усик поділився відеороликом в соцмережі. Він показав свою тренування і звернувся до публіки.

Відповідний пост Олександр Усик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Ми, можемо, багато чого. Але нам заважає, лінь не впевненість в собі, і всякого роду виправдання. А ще люди які самі не можуть , і вам кажуть, що Ви теж не можете. #usyk#lomusofficial #boxing #work # ukraine #usykteam #simferopol #worldchampion🇺 🇦 🥊", - підписав публікацію Олександр.

Мільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку українського боксера, з особливою пристрастю спостерігає за кожним постом свого кумира. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під відео.

"Кращий", "Хочу побачити очі опонентів Усика, які отримають від нього щільний удар після таких тренувань. 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 ", "Жодного бою не дивився, але чувак прям уособлення сили і добра. Дай бог йому сил і нехай так само йде по життю як зараз.", "Офігенно.... Хто небудь знає...подібне заняття допоможе нерви заспокоїти? Що навколишнє подбешівает... можнг злість на рещині вимістити?", "Машина", "цікаво яку вагу у ручного снаряда ?", "КАМАЗ", "Шао Канн🔥", "ми багато чого можемо, але чомусь зосереджені переважно на фізичних якостях)", "Санька Тора)", "Тор🔥", "можна ковалем йти підробляти🔥", "Український Торр😍 🔥 🔥 🔥",-залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Нагадаємо, що професійний боксер Олександр Усик показав своє дозвілля з Василем Ломаченком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український спортсмен Олександр Усик поспілкувався з фанатами.

Також портал "Українці" писав, що абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик нагадав про свої перемоги.