Чоловік Примадонни поділився сімейним відео. Максим Галкін тишком направив камеру на Аллу Пугачову.

В Instagram-каналі Максима Галкіна кадри за участю дітей користуються особливою популярністю. У зв'язку з цим комік періодично записує ролики в сімейному колі і публікує їх в мережі на потіху фанатам.

На недавньому відео гумориста з'явилася і Примадонна. Максим Галкін знімав непосидючого сина Гаррі і як би ненароком навів камеру на Аллу Пугачову.

Відома артистка і легендарна співачка вийшла на прогулянку в молодіжному образі: укорочених обтягуючих джинсах і білій куртці, одягненій поверх гламурної чорної блузи. Ефектний імідж разюче поміняв Аллу Пугачову - від незграбної співачки, що ховається в балахонах, не залишилося і сліду.

пост в Instagram Алли Пугачової

Однак стильний наряд зірки затьмарив її юний спадкоємець, під час зйомки відео він ховався від знаменитих батьків в об'ємній куртці і наспівував пісню Niletto "Любимка".

Користувачі Мережі залишили захоплені коментарі про Дружне сімействі артистів, підростаючому Гаррі і Аллі Пугачової.

коментарі до посту Алли Пугачової

"Ви такі справжні", "Що там за мумія стара поруч ходить?", "Колобок на ніжках", "Гаррі — веселун", "краса яка!", "Алла Борисівна стильна, супер", "Як у вас весело", "Ви великий приклад для наслідування", "Алла взагалі модниця, молодець" — написали фанати до публікації Максима Галкіна.