Відома українська телезірка, колишня учасниця тревел-шоу "Орел і Решка", знаменита телеведуча, зірка програми "Життя інших" Жанна Бадоєва розмістила шикарні знімки в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді і запросила аудиторію на новий випуск шоу про подорожі.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"Всім доброго ранку!!!! Що б ви не робили сьогодні, нагадую вам про завтра!!!! Завтра не проспіть (хоч і неділю), прокидайтеся і вмикайте @1tv о 10:15!!! Життя інших-Колумбія ( Богота) @zhizndrugih", - підписала знімки знаменита Жанна.

Публіка, підписана на сторінку телезірки, досягла позначки в 1.7 мільйонів чоловік. Вони активно коментують кожен пост своєї улюблениці, і цей - не став винятком.

"Як вас, Жанна, пропустити? У нас будильник стоїть на вашу передачу 😁", "Ранок неділі: диван, піжама, кава ☕️🧁, "життя інших", поруч чоловік і 🐶😍", "Жанна💃, ви it's beautiful🔥❤️, обожнюємо Вас ВСІЄЮ сім'єю. Ви леді 💃 до мозку кісток 💋👍👍👍💥💥💥✨✨✨🌹🌹🌹🍓☀️", "кожен випуск вашої передачі-чудовий, не можливо відірватися📺 👀 👍 👍 👍", "жаночка красуня", "це найкраща передача на 1 каналі🔥 👏", "спасибі! Найкраща передача, а ви як ведуча🔥 🔥 ", - залишають відгуки фоловери української телеведучої.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що відома українська телеведуча Жанна Бадоєва розчулила публіку шикарним знімком.

Як раніше повідомляв портал " Українці, зірка тревел-шоу Жанна Бадоєва запросила публіку в красиве місто у Франції.

Також портал "Українці" писав, що відома телеведуча Жанна Бадоєва захопила аудиторію своїм перетворенням.