Непереможений український боксер, справжній професіонал своєї справи, гордість України, абсолютний чемпіон Олександр Усик потішив публіку відеороликом у соціальній мережі. Він показав свої тренування в одному з київських спортзалів.

Відповідну публікацію Олександр Усик продемонстрував у своєму акаунті в Instagram.

Фото Олександра Усика

Знаменитий спортсмен постав перед публікою у всій своїй красі. Він показав, як він ретельно і старанно тренується перед майбутніми боями.

"We continue to burn ourselves to be renewed as a Phoenix🇺 🇦 🥊 🚀 🔥#Usyk#usyksportswear # usykpromotion17🥊 #lomusofficial #croccfitdog#Ukraine #winner #boxing👊 #Simferopol", - підписав відеоролик український боксер.

Мільйонна аудиторія, підписана на сторінку українського професійного боксера, ретельно стежить за його кожним постом, залишаючи безліч відгуків.

"Відмінний зал!!! Олександр, приїжджайте в Бердянськ в клуб Арена!!! Будемо вам дуже раді! зарядіть нас будь ласка справжньою трушністю!!!", "Машина😎", "Гордість нашої країни...👏 👏 👏", "Тигр", "Саша кращий!!!", "Орач", "Молодець. Умничка. Так і треба. Кожен день треба підтримувати себе у формі. Так тримати.", "Наш український богатир", "завжди тебе поважав! Ти приклад справжнього чоловіка!", "Great🔥", "звір🔥", - коментують Відеоролик юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Коментарі на пост Олександра Усика в Instagram

Нагадаємо, що непереможний український боксер Олександр Усик влаштував спаринг відразу з двома бійцями.

Як раніше повідомляв портал "Українці, професійний спортсмен Олександр Усик зворушив публіку зверненням до мами.

Також портал "Українці" писав, що легендарний український боксер Олександр Усик привітав публіку зі священним святом у рясі.