Відома українська гімнастка, багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" та шоу "Ліпсінк батл" Анна Різатдінова поділилася новим постом. Вона провела благодійний майстер-клас, після чого вона поділилася відео в соцмережі.

Відповідні відеоролики Анна Різатдінова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Спортсменці вдалося стати ведучою благодійного майстер-класу для гімнасток. Вона показала різноманітні відеоролики, на яких продемонструвала зустріч з відомими людьми і свій майстер-клас.

Фото Анни Різатдінової

"Вчора мені випала можливість провести благодійний майстер-клас для гімнасток у Черкасах. Усі виручені з квитків гроші передадуть до Черкаського обласного центру дитячої онкології та гематології 🏥. І я дуже рада, що змогла взяти участь в такому цікавому і в той же час соціально корисному проекті. Прийшло понад 100 гімнасток 🤸 ♀ - від найменших спортсменок до вже майстрів спорту. Я навіть не очікувала, що буде стільки бажаючих взяти участь. І приємно здивована ☺️. Майстер-класом все не закінчилося. Після нього ми провели public talk-перший із серії благодійних зустрічей з відомими людьми, які ініціювала організація "Сила дівчат" @syladivchat", - написала спортсменка у своїй публікації.

Вона висловила величезну радість через те, що їй вдалося поділитися своїми секретами успіху. Анна не часто виступає в якості спікера, але її дуже уважно слухали. Тому вона готова рухатися тільки вперед і розвиватися далі.

Нагадаємо, що співачка Оля Полякова показала, як спортсменка Анна Різатдінова змогла її спародіювати.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська тенісистка Еліна Світоліна показала смішну пародію на співака Монатіка.

Також портал "Українці" писав, що спортсменка Дар'я Білодід показалася в екзотичному місці.