Актриса студії" Квартал 95 " Олена Кравець могла б зараз бути матір'ю п'ятьох дітей, якби не трагічні випадки. Знаменитість втратила двох малюків на одному і тому ж терміні вагітності.

Фото Олени Кравець

Таке визнання актриса зробила в програмі"Життя відомих людей". За словами Олени, після народження першої дочки у неї два рази траплявся викидень.

"У мене два рази трапилася завмерла вагітність, при тому на одному і тому ж терміні - на восьми тижнях, - зізналася актриса. - Колись про це було важко говорити, а зараз, як мій чоловік сказав: "Ну дивись, вони ж повернулися до тебе, ці двоє".

Вагітності переривалися через напружений робочий графік актриси. "Була гонка і на цій швидкості дітей не виношують", - каже Олена.

Фото Олени Кравець

Кілька років Кравець ходила до психоаналітика, щоб змиритися з пережитим. А в 2016-му вона стала мамою чарівних двійнят.

Олена зізнається, що спочатку не повірила, що носить під серцем відразу двох малюків. "Я подумала, що лікар дивиться не мою картинку, що хтось був до мене з двійнею. Не приймало мою свідомість дуже довго, я не могла в це повірити", - згадує Кравець.

Зараз Олена і Сергій Кравець виховують трьох дітей - Машу і двійнят Ваню і Катю.