На початку березня з'явилася інформація, що 63-річного Олександра Маршала госпіталізували в Підмосков'ї в передінсультному стані. Після того, що сталося "Комсомольська правда" з посиланням на своє джерело назвала діагноз популярного співака.

Як повідомляли ЗМІ, відомий артист нібито відчув себе погано, перебуваючи у власному будинку в Барвисі. До Олександра Маршала приїхали на виклик медики швидкої допомоги, в результаті лікарі вирішили госпіталізувати співака.

Олександр Маршал

"В Одинцовську ЦРЛ був доставлений 63-річний співак Олександр Маршал. Музиканта привезли лікарі швидкої допомоги, які запідозрили у чоловіка передінсультний стан. У лікарні Олександру поставили діагноз вертебро-базилярна недостатність-стан, при якому відбуваються порушення функцій мозку через зниження кровообігу в системі хребетних і основної артерій. Стан цей оборотний і піддається лікуванню", — цитують ЗМІ джерело в охороні здоров'я.

Як зазначає видання, вертебро-базилярна недостатність часом може призводити до таких наслідків, як ішемічний інсульт, якщо не звертатися до лікарів. Найбільш поширеним симптомом хвороби є сильне запаморочення, що виникає раптово.

На щастя, дружина Олександра Маршала вчасно викликала швидку допомогу, а в лікарні музиканту надали необхідну допомогу. Зараз життю і здоров'ю виконавця нічого не загрожує — його вже виписали з лікарні, відправивши відновлювати здоров'я додому.

Дружина артиста Наталія Мінькова, яка є також його директором, у свою чергу висловилася про стан чоловіка.

"Я не можу зараз розповідати вам про стан чоловіка. У Олександра все в повному порядку. Спасибі", - сказала жінка журналістам Teleprogramma.pro.