Аніта Луценко і Катерина Андрєєва впевнені що знають всі подарунки найближчим жінкам.

Відомий український тренер Аніта Луценко і професійний кулінар Катерина Андрєєва привітали жінок з весною випуском корисної книги рецептів "Зробимо це по-швидкому!".

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва

"Нас вчать водити машину, перш, ніж посадити за кермо, але нас ніхто нічому не вчить перш, ніж дати в руки ніж і сковорідку. Як і у всьому, важливо мати приблизний план дій. У нашій книзі є список продуктів, які завжди повинні бути в холодильнику і ти зможеш приготувати не тільки смачний сніданок для себе або своєї сім'ї, а й приємно здивувати раптових гостей", – коментує Катерина Андрєєва.

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва

До книги "Зробимо це по-швидкому!" увійшли 125 рецептів, які істотно полегшать життя кожній сучасній жінці. Незважаючи на те, що Аніта спортивний тренер, вона багато років активно вивчає здорове харчування. Завдяки цьому в книзі абсолютно немає ніяких обмежень. Страви дозволяють відчути новий смак і піти від накатаної програми в прийомах їжі.

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва

Особливу увагу автори приділили різним соусам, як виявилося в домашніх умовах приготувати смачний песто реально. Аніта і Катя продемонстрували це на презентації книги разом з представниками українських ЗМІ в студії «Vlasna кухня». Місце було вибрано неспроста. Даний гастролофт - це один з креативних проектів Катерини Андрєєвої.

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва

Як запевняє Аніта Луценко, максимальна кількість часу, який знадобиться на підготовку однієї страви з книги рецептів – від 3-х до 25 хвилин. Процес легкий і швидкий. Редактори видань під професійним керівництвом Аніти і Катерини встигли приготувати не тільки соус песто, а й гуакамоле, фоккачу і солоні сирники.

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва

Автори також діляться кулінарними секретами і розповідають про мінімальні заготовки.

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва

"Сирники можна поставити в заморозку, дістати на наступний ранок і насолоджуватися тим часом, яке у тебе звільнилося. Наші рецепти дуже прості і страви, приготовані за ними, завжди виходять. Це перевірено нами! Ми готували все самі, щось додавали, щось міняли. На фінальній стадії роздали рецепти своїм подругам і попросили надіслати відгуки. Їхні чоловіки говорили нам спасибі", - коментує Аніта Луценко.

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва

Аніта Луценко і Катерина Андрєєва впевнені, що їжа це не тільки смак і здоров'я, а й емоції. "Зробимо це по-швидкому!" однозначно руйнує усталені стереотипи про напряг від готування. Книга стане ідеальним подарунком для будь-якого випадку.