За словами Полякової, краще б доча попросила у неї новий телефон

Фото Олі Полякової

Популярна українська співачка Оля Полякова, яка раніше підкорила відвертим образом на сцені "Вечора прем'єр", встигає не тільки давати грандіозні концерти, а й виховувати двох дочок - Машу і Алісу.

На знімальному майданчику Оля Полякова зізналася, що дика кішка, подарована дочці на День народження, створює їм чимало проблем.

дочка Олі Полякової

Як стало відомо, такий подарунок дочки Оля Полякова зробила рік тому, коли молодша дочка співачки Аліса святкувала День народження. В якості подарунка дівчинка замовила у батьків не модний гаджет, а незвичайного кота.

"Аліса замовила кішку - "бенгалку", вона вся в таких плямах. Кішці 2 місяці, вона скрізь лазить, стрибає на шафу – не со, а на. Так що у нас в будинку тепер є дика кішка. Це такий жах, у нас вже є собачка, яка ходить в туалет скрізь, крім вулиці. А тепер у нас ще є котик, який робить те ж саме. Такий прекрасний у нас будинок", - поділилася Оля Полякова.

"Королева ночі" зізнається: про те, що кішка буде створювати багато проблем, вона усвідомлювала ще до покупки, тому пропонувала дочці подарувати новенький айфон.

дочка Олі Полякової

"Я дуже не хотіла цю кішку, знала, що це буде якийсь кошмар. Але не могла відмовити Алісі. Я вже їй навіть пропонувала найновіший айфон, тому що розуміла, що буде з цією кішкою – собака паскудить, і ця буде гадити. Але Аліса сказала, що не хоче телефон, хоче тільки кішку. Тепер вона у нас є. А коли дочка просить у мене айфон, Я кажу: "Грай в ігри на своїй кішці", – розповіла співачка в інтерв'ю каналу "Україна".