73-річна українська естрадна співачка Софія Ротару довгі місяці була позбавлена основних заробітків через відсутність виступів. Особливою статтею доходу артистки, як і багатьох її колег, були і залишаються корпоративи.

Але, як з'ясувалося, кілька місяців вимушеного творчого простою не кращим чином позначилися не тільки на платоспроможності виконавиці хіта «Хуторянка». Як виявилося, через пандемію Софія Михайлівна позбулася і своєї знаменитої осикою талії, яка протягом декількох десятиліть була предметом заздрості російських і українських жінок.

Софія Ротару

У мережі з'явилося відео з приватного виступу співачки у Воронежі, куди не так давно Ротару завітала на запрошення місцевого бізнесмена. І якщо до вокалу легендарної діви у глядачів, взагалі, не виникло ніяких претензій, то зовнішній вигляд зірки справив на фанатів не найприємніше враження. Деякі її і зовсім не впізнали.

Навіть ревним шанувальникам Софії Михайлівни все ж довелося визнати очевидний факт - прекрасна шатенка набрала цілу безліч зайвих кілограмів і спробувала замаскувати відбулися метаморфози за допомогою одягу.

Однак ніякі наряди не в силах приховати живота і повного зникнення її колись чудовою талії. Торкнулися неприємні зміни і овалу обличчя співачки, яке своїми розпливчастими обрисами стало нагадувати маску…

Софія Ротару

Подейкують, що за цей самий виступ на дні народження дорожнього магната Ротару запросила значний гонорар. Кілька відомих пісень і дует зі своєю сестрою Аурікою співачка нібито оцінила в дев'ять мільйонів рублів.

"Такою повною Соня не була ніколи. Пугачова тепер рада буде"; "Ну і живіт, ось це роз'їлася!" - з подивом висловилися користувачі.