Глобальна нестача напівпровідників впливає на виробництво ігрових консолей, у тому числі Nintendo Switch.

Джерело: публікація порталу GameSpot.

У заяві для журналістів президент Nintendo Шунтаро Фурукава сказав, що виробництву заважає дефіцит, через що ситуація здається гіршою, ніж передбачалося кількома тижнями раніше.

Nintendo Switch

У перекладі через VGC і спочатку опублікованому Nikkei, Фурукава сказав, що Nintendo " не може виробляти всі продукти, які [вона хоче]» в даний час через брак напівпровідників.

Буквально минулого місяця Furukawa попередив про можливість дефіциту в майбутньому, але сказав, що на даний момент у нього є матеріали, необхідні для «негайного виробництва напівпровідників» для використання з системами Nintendo Switch. Незрозуміло, чи змінилася ця ситуація, або пізніше Заява Фурукави була просто більш консервативною, але Switch все ще важко знайти. Він не знаходиться на тому ж рівні дефіциту, що і PS5 або Xbox Series X, але його як і раніше немає в наявності в магазинах.

Останній фінансовий звіт Nintendo включає прогноз майбутніх продажів, але вони припускають, що компанія зможе отримати деталі, необхідні для продовження виробництва Switch. Якщо їх стане ще важче придбати, це може змінитися.

Nintendo Switch

На сьогоднішній день було продано близько 85 мільйонів пристроїв Nintendo Switch, що стало одним з найбільших успіхів компанії. Що стосується домашніх консолей, тільки Wii продала більше одиниць, а Switch цілком може обійтися протягом року або двох. Також було продано понад 587 мільйонів ігор, що означає, що середній власник Switch купив близько семи ігор.

Якщо ви ще не придбали нову ігрову консоль, це може залишатися важким до кінця 2021 року. Крім нестачі напівпровідників, боти погіршують ситуацію, а для новітніх систем наступного покоління-збитки. Sony і Microsoft беруть на себе кожну продаж, що означає, що вони, ймовірно, ще не поспішають масово нарощувати виробництво.