19 березня 2021 року студія CD Project RED через довгий час представило превью відео змін, які чекають гравців з виходом патча 1.2 для CYBERPUNK 2077, досі страждає від багів, поганої оптимізації на всіх платформах і нестачі контенту.

Здавалося б, що нарешті то новини стосовно оновлення для гри повинні були трохи заспокоїти гравців, проте подача матеріалу, представлені зміни та інші причини викликали гнів серед геймерів на інтернет ресурсах, багато хто знову закликають знижувати грі оцінки і повертати при можливості гроші.

Скріншот до гри Cyberpunk 2077

В першу чергу гравців збентежив відсутній лічильник лайків-дизлайків і доступ відео (на даний момент) за посиланням - в принципі в цьому немає нічого жахливого, багато компаній публікують так свої оновлення, однак враховуючи що до виходу гри CD Project RED абсолютно не були помічені в утрудненні до оцінок своїх відео і переглядів відео за посиланням і враховуючи весь контекст події у багатьох виникли підозри щодо представленого.

Головний негатив стосується представлених змін і власне їх демонстрація-наприклад почати хоча б з того, що навіть на відео в грі не прогружаются текстури, також спостерігаються осідання частоти кадрів.

Зміни так само викликали здивування-розробники з помпою представили зміну в появі поліції-тепер вона нібито не з'являється за спиною гравця, проте в білді помітно, що швидше за все просто копи спавняться подалі від гравця, що розробники «елегантно» замаскували поворотом персонажа до з'явився рівно за спиною дрону.

Cyberpunk 2077

Решта змін настільки незначні що чому їм присвятили окремі відео взагалі незрозуміло-проблеми на зразок розгойдування, присідання і тому подібні були вирішені мододелями і чому для вирішення цих проблем знадобилося три місяці взагалі неясно.

Реакція гравців не змусила себе довго чекати:

І це все!? Все що ви зробили за кілька місяців? Ще й представили це так як ніби це не додавання милиць для гри (за місяці!!), а промова при врученні ігрової премії Оскар.

Чому творці Baldurs Gate 3, Mount and Blade 2 і подібних проектів мало не щотижня випускають патчі і фікси для своїх ігор, а ці шахраї за 3 місяці викотили пару хот-фіксів які навіть толком і не полагодили нічого. Вони нас за ідіотів тримають?

Да уж, свого часу я поставив грі позитивну оцінку, але після такого змінив її на негативну, до чого закликаю і інших, це вже просто жарт якась.

Cyberpunk 2077доступна для PS4, Xbox One і ПК. Оновлення для PS5 і Xbox Series X / S з'являться пізніше.