Naughty Dog написала план сюжету для The Last of Us: Part 3, але поки не робить сиквел. Креативний директор Ніл Дракманн сподівається, що "одного разу він побачить світ".

Говорячи про епізод подкасту Script Apart про написання The Last Of Us Part 2, Дракманн коротко торкнувся можливості продовження:

"Я не знаю, наскільки я хочу розкрити ідею... [співавтор сценарію Халлі Гросс] і я написали Начерк історії, яку ми не робимо-але я сподіваюся, що одного разу вона побачимо світло. Це оповідає про те, що станеться після цієї гри. Подивитися".

The Last of Us Part II

Дракманн каже, що всередині компанії "досить багато" обговорень з приводу третьої частини, але він зазначив, скільки роботи потрібно для того, щоб зробити таку гру реальністю: "для створення цих ігор потрібно так багато часу. Перша частина, друга, я думав про це протягом семи років, з моменту виходу останньої гри до того, як вона вийшла [...] Ви хочете переконатися, що вас надихає ідея, яка у вас є, [що] здається, що це складно".

"Тепер у нас є дві гри, які, на мою думку, говорять про щось універсальне, а також розповідають дуже особисту історію для цих персонажів. В одній грі немає шаблону того, що таке франшиза. З двома іграми тепер починається патерн - тепер я відчуваю, що є деякі структурні і тематичні теми, яких вам потрібно дотримуватися, якщо ви робите третю гру", - говорить Ніл Дракман.

Схоже, що Naughty Dog зараз вивчає, що робити далі.

"Після того, як ми закінчимо одну з наших великих ігор, – пояснив Дракманн, – нам буде потрібно багато часу, щоб вивчити різні ідеї, чи буде це Last Of Us III, чи буде це щось нове, чи є якісь старі франшизи, до яких ми хочемо повернутися. Мені подобається повністю досліджувати все це, а потім дивитися, наприклад: добре, у нас є всі ці ідеї перед нами. Як студія, що ми хочемо зробити? Тому що це величезні зобов'язання – грошові, час, пристрасть, талант, так що ви думаєте про всі втрачені можливості, пов'язані з цим".

The Last of Us: Part II

Недавні повідомлення показують, що Naughty Dog працює (або, принаймні, працювала) над автономною багатокористувацькою грою Last Of Us, новим проектом Uncharted і повним ремейком оригінальної Last Of Us.

Варто послухати повний епізод Script Apart з Дракманном і Гроссом, з розповідями про перший проект TLOU2, його іноді проблемному випуску і обговоренням майбутнього серіалу HBO, який переосмислить історію першої гри, з Педро Паскалем і Белою Ремсі в головних ролях.