GameCentral досліджує несподіваний успіх Valheim і з'ясовує, чому гра на виживання в стилі вікінгів так швидко стала успішною.

Коли ви відкриваєте Steam і кожна людина у вашому списку друзів грає в Valheim, ви розумієте, що це має бути щось особливе. Запущена всього пару тижнів тому і вже набрала 2 мільйони завантажень, Valheim - це гра на виживання, дія якої розгортається в процедурно створеному світі, натхненному вікінгами.

Позитивний ажіотаж навколо гри походить від масової спільноти гравців і відображається в переважному позитивному рахунку в Steam. 500 000 одночасних гравців настільки захоплені цим, Що YouTube затоплений захопленими відгуками і захопленими гравцями.

Valheim

Так звідки ж взялася вся ця позитивна галас? Інші ігри на виживання в ранньому доступі, такі як Rust, спочатку рідко бувають хорошими, але Valheim з самого початку був дуже привабливим і напрочуд легко освоїти і почати. Це також далеко не так складно, як інші ігри на виживання, такі як Don't Starve, і за ваші 279 гривень Ви отримаєте відмінне співвідношення ціни і якості, так як важко не повертатися знову і знову.

Гра починається, Коли ви потрапляєте в 10-й світ в кігтях величезної ворони, мабуть, посла Одіна. Ви падаєте на лузі, І ворона радить вам вбити п'ятьох зреклися, щоб піднятися в Валгаллу.

Оскільки це гра на виживання, перше, про що вам потрібно подумати, - це притулок і їжа, і тому починається збір матеріалів для виготовлення інструментів і створення предметів, а також збір ягід для їжі.

У грі є складна система голоду з різними продуктами і постійно мінливими комбінаціями приготованих інгредієнтів, необхідних для підтримки вашої витривалості. Рано чи пізно З'явиться Грейлінг, ваша перша зустріч з ворогом, з лісовими істотами, атакуючими відразу ж, але все ще далеко не такими небезпечними, як їх елітні версії в інших місцях.

Valheim

Збір ресурсів відкриває доступ до предметів для виготовлення, а після розблокування здатності створювати молот ви можете розвести свій перший багаття.

Це здатність створювати верстак, з яким приходить серйозний рівень, так як з його допомогою ви також можете створювати конструкції і навіть човни. Вам знадобиться всього пара годин, щоб дістатися до цього моменту, і до того часу ви вже думаєте про свій перший бій з босом. Для цього ви повинні збирати трофеї за вбивство оленів, щоб викликати могутнього оленя Ейктіра, в той час як буря грому і блискавок кружляє над Битвою, і гра доводить, наскільки хороші її візуальні ефекти при завантаженні всього 1 ГБ.

Існує п'ять основних середовищ, які генеруються процедурно (одна з багатьох подібностей з Minecraft), і це означає, що кожен екземпляр гри відрізняється.

Кожне середовище, таке як болото або гори, має свою власну різноманітну екосистему рослин і істот, в той час як деякі області більш високого рівня, такі як заморожені відходи, можуть вбити вас майже миттєво. Вам також потрібно побоюватися моря, так як в ньому мешкають кілька страхітливих морських змій.

Освітлення та погодні системи в кожному середовищі додають приємної естетики, особливо сонячні промені, що проникають крізь дерева в Шварцвальді. Однак, якщо вам потрібно прискіпливо, деякі з більших ворогів можуть виглядати трохи дивно, з дивними пропорціями кінцівок, в той час як деякі бойові анімації просто відсутні.

Бій Вальхейма заснований на стандартному поєднанні легких і важких атак, а також на системі блокування і парирування, яка може відкрити ворогів для контратаки. Бій не особливо складний або глибокий, але це приємна частина більш широкого досвіду.

Гра включає в себе битви між гравцями, і ви можете приєднатися до випадкового сервера, на якому включений PvP, або ви можете створити свій власний світ PvP, якщо ви не проти постійно бути переможеним і втрачати всі свої речі.

Ваші навички підвищуються так само, як і в іграх The Elder Scrolls, шляхом багаторазового виконання певних дій з певним навиком, пов'язаним майже з кожною дією.

Всі ці навички переплетені і взаємно пов'язані один з одним з вражаючою фокусуванням і ясністю, так що вивчення того, як плавити бронзу, дозволяє вам потім створювати бронзові цвяхи, що потім дозволяє вам будувати більш досконалі човни.

Однак вам доведеться відправитися в похоронний склеп, щоб знайти ядро Сертлінга для вашої печі, що може бути непросто. Перемога над кожним з босів дає вам Баффи і знижує кількість витривалості, необхідне для виконання основних завдань, таких як біг і стрибки.

Звідти ваша мета-почати будувати човни і створювати портали виклику, які створюються з унікальних предметів, знайдених в заповнених скелетами підземеллях. Оновіть своє дерево технологій для зброї, обладунків і човнів, і тоді ви можете почати шукати команду.

Найкраще в Вальхеймі-це захоплююче почуття прогресу і ідея, що кожне завдання, від створення до бою, має сенс і цілеспрямовано.

Ваша основна база, побудована з нуля або зібрана з покинутих будівель, скоро стане прекрасною, і її буде дивно приємно покращувати, майже як в Animal Crossing, коли ви розслабляєтеся, доглядаючи за вуликами і збираючи смачний мед.

Valheim

Коли ви досліджуєте, ви можете побудувати невеликі скрині для зберігання предметів на вулиці, але остерігайтеся розпалювання вогню в невеликих будівлях, так як легко обпектися або задихнутися, просто намагаючись висохнути від дощу.

Іноді процедурно згенеровані Ігри можуть здатися млявими, але в Вальхеймі ви постійно гадаєте, що буде за наступним поворотом, і з любов'ю згадуєте, коли цей гігантський троль розбив вашу човен.

Один з найкращих і найбільш освіжаючих аспектів Valheim полягає в тому, що ви ніколи не будете стирчати, щоб неігровий персонаж дав вам квест або сказав, що робити, завжди так багато всього, чим потрібно займатися.

Через 30 годин ви все ще будете відчувати, що торкнулися лише поверхні, і кожна нова зустріч буде свіжою і корисною. Також вражає думка про те, що це тільки ваш світ і що у всіх, хто грає, буде свій унікальний досвід випадкових пригод.

Ви можете грати поодинці, але, коли з'явиться більше територій і босів, ви скоро захочете переконати своїх друзів приєднатися до вас, щоб ви могли разом подорожувати. І за таку низьку ціну їм буде складно сказати "ні".