Це найстрашніша сім'я в світі з чотирма поколіннями інцесту, включаючи не менше 14 дітей, батьки яких пов'язані один з одним, пише New York Post.

Згідно з повідомленнями, патріарх-збоченець клану диваків тім Кольт керував інцестної фермою в австралійській глибинці, де він гвалтував своїх дочок і зачинав їх дітей.

Дослідження, засноване на даних, опублікованих дитячим судом Даун-Андер, показує, що Тім став батьком сімох дітей — п'яти дівчаток і двох хлопчиків — з дружиною Джун.

У чудовиська, яке померло в 2009 році, також було кілька дітей від дочки Бетті і його старшої дочки Ронди, повідомляє Daily Mail в Австралії.

У світі знайшли найогидніших батьків

Клан Кольтів з 38 чоловік був змушений жити в бідності в жахливій історії інцесту, зневаги і педофілії, яка потрясла світ, коли їх історія вперше була розкрита.

З тих пір всім дітям були присвоєні призначені судом псевдоніми, щоб приховати їх особистості. Один з членів сім'ї-Френк Кольт - був визнаний винним у 2020 році в сексуальному насильстві над родичем-підлітком під час відвідування сімейної ферми недалеко від Ясса в 2010 році.

Злочин стався за два роки до того, як вражена поліція виявила, що клан живе в ізольованому таборі.

У світі знайшли найогидніших батьків

Огидні подробиці сім'ї, яка переїжджала між сільською Вікторією, Західною Австралією, Південною Австралією та Північною територією, були розкриті після того, як заборона на їх жахливу сімейну історію припинилася.

Їх викривлене генеалогічне дерево показує, що чотири відомі покоління жили разом, у тому числі четверо дітей, які були правнуками та онуками Тіма Кольта.

Його молодша дочка народила дітей від свого брата Чарлі.

Тестування ДНК показало, що 11 з цих дітей народилися від батьків, які перебувають у близькій спорідненості один з одним, йдеться в шокуючих повідомленнях.

Також в таборі проживали дюжина членів сім'ї в другому або третьому поколінні, які були повнолітніми за законом, тому їм не потрібно проходити аналіз ДНК.

Три дочки пізнього Тіма Кольта були залучені до судових процесів, напали на в'язницю та засуджені в суспільстві через їхні діти-продукти зґвалтування та сексуальні стосунки з власним батьком, братами та сестрами.

У світі знайшли найогидніших батьків

В одному з судових процесів над Кольтом син Тіма Кольта Родерік був визнаний винним у згвалтуванні своєї племінниці, яка також припадала йому зведеною сестрою.

Жертва, Петра, була біологічною дитиною Тіма і Бетті, а також зазнала нападу з боку свого дядька Френка на задньому сидінні своєї машини під час відвідування сімейної ферми в лютому 2010 року, за що він був засуджений.

Ще в 2013 році вона розповіла поліції, що ніколи не ходила в школу, жила «в секті «і що»всі мої тітки, дядьки і двоюрідні брати спали разом".

Сестра Бетті і Ронди Марта, що ділила "шлюбне ложе" зі своїм братом Чарлі Кольтом, народила п'ятьох дітей.