Повідомляється, що розкішна поїздка принца Ендрю на тайський курорт Пхукет включала відвідування центру секс-туризму Патонг, де він пішов в гоу-гоу-бар і пустував на борту яхти вартістю 1 мільйон фунтів стерлінгів зі співачкою Atomic Kitten топлес серед інших напівроздягнених моделей, пише Daily Mirror.

Згідно з повідомленнями, принц Ендрю їздив в Тури по секс-клубах з червоними ліхтарями з мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинувачують в страшних злочинах проти дітей, і відпочивав з сутенеркою Гіслен Максвелл, перебуваючи в Таїланді.

На серії сумнозвісних фотографій герцог Йоркський обігравав своє прізвисько "принц Playboy", коли його бачили в оточенні топлес-супермоделей, що веселяться на яхті біля узбережжя тайського морського курорту Пхукет.

Кажуть, що Максвелл і Епштейн були в тому ж відпустці, що і другий син королеви, а перший, як передбачалося, зупинявся в його Готелі.

принц Ендрю

А менеджер закладу в кварталі червоних ліхтарів Патонга сказав, що він був удостоєний царственого візиту, коли британський принц відвідав його топлес-гоу-гоу-бар.

Бурхливе свято, яке відбулося в Новий Рік 2001 рік, було приблизно в той час, коли Ендрю зблизився з парою, і всього за кілька місяців до того, як він нібито згвалтував Вірджинію Джуффре.

Ендрю категорично заперечує це звинувачення і стверджує, що в його відносинах з парою не було нічого неналежного. У повідомленнях говориться, що герцог витрачав 4000 фунтів стерлінгів за ніч на приватну віллу в розкішному і» ультра-ексклюзивному " готелі Amanpuri на Пхукеті.

Журналістка з Пхукета, відома як Лана, розповіла The Sun Online, що курорт — це «місце» для високопоставлених осіб, яким потрібен «високий рівень розкоші і усамітнення».

Проводячи свої дні на яхтах з напівголими жінками, вночі принц, як повідомляється, об'єднався з Епштейном, щоб відвідати Патонг-сумно відомий центр секс-туризму, де вулиці усіяні гоу-гоу-барами, масажними салонами та іншими розважальними закладами для дорослих.

Пара відвідала Banana Disco-популярний туристичний Нічний клуб, який рекламує себе в Інтернеті за допомогою відеороликів, на яких жінки зовсім не одягнені.

Тим не менш, Канадський блогер Лана, яка веде сайт gophuket.net, розповіла Sun, що в цьому закладі немає «нічого ексклюзивного», а тільки коктейлі та діджейська музика.

Але в повідомленнях йдеться, що ще одна зупинка на їхньому маршруті була не такою вже нешкідливою.