25-річна Енні Грешам була знайдена на мосту над автострадою A38 в Британії бригадою швидкої допомоги після прийому високотоксичної хімічної речовини, яка незаконно продається як таблетка для схуднення, пише Daily Mirror.

Жінку, яка померла після прийому нелегальних таблеток для схуднення, називали "розумною, красивою і турботливою". У 25-річної Енні Грешам в анамнезі були психічні захворювання, у неї діагностували анорексію і емоційно нестабільний розлад особистості (Ерл).

У листопаді вона прийняла високотоксичну хімічну речовину, яка незаконно продається як засіб для зниження ваги, незважаючи на те, що вона не ліцензована для людей.

Таблетки, ілюстративне фото

Під час розслідування в Коронерському суді Дербі було сказано, що Енні була знайдена в піжамі на мосту з видом на автомагістраль A38, де вона просила бригадам швидкої допомоги залишити її, оскільки вона все одно вмирала.

Пізніше вона розповіла персоналу, що прийняла високу дозу препарату і, незважаючи на роботу медиків в лікарні, померла в ту ж ніч. У заяві її сім'я звинуватила "систему" в тому, що вона підвела їх дочку.

Після смерті Енні була знайдена записка, але коронер сказав, що в ній немає суїцидального змісту, хоча її можна інтерпретувати як «прощальну записку».