Даррен Пілкінгтон був названий небезпечним для суспільства батьками Карлі Фейрхерст, якій було 19 років, коли вона померла після серії побиттів, а він був поміщений у в'язницю в 2006 році.

Вбивця, який відбуває другий тюремний термін, переводиться у відкриту в'язницю перед можливим звільненням – до великого жаху сім'ї однієї жертви.

Даррен Пілкінгтон був названий небезпечним для суспільства батьками Карлі Фейрхерст, якій було 19 років, коли вона померла після низки побоїв.

39-річний Пілкінгтон скинув її зі сходів і залишив на кілька годин, перш ніж зателефонувати в екстрені служби.

Жінка благає не дати вбивці її дочки вийти достроково

Вона померла на руках своєї розбитої від горя матері Шейли, яка сказала Sunday People: "Він становить небезпеку для суспільства. Нам сказали, що єдиний спосіб, після якого він ніколи не буде звільнений, — це якщо він вб'є третю людину. Наскільки це безглуздо?"

39-річний Пілкінгтон був ув'язнений за ненавмисне вбивство в 2006 році. Це була його друга судимість за ненавмисне вбивство - він убив друга в бійці в пабі в 2001 році.

За останнє десятиліття його чотири рази відпускали на свободу, але кожен раз повертали назад після того, як він порушував правила, вживав алкоголь і наркотики.

Тепер батьки Карлі вимагають скасувати рішення – схвалене, але ще не оголошене – перевести його у в'язницю відкритого типу, проклавши шлях до його можливого звільнення.

Шейла, 65 років, сказала: "Пілкінгтон завжди буде становити небезпеку для жінок і всіх інших. Скільки шансів у нього є? Третій родині доводиться страждати, через що ми пройшли, щоб він ніколи не вийшов на свободу. Міністр юстиції вже схвалив його переведення у в'язницю відкритого типу, але тепер ми хочемо, щоб вони зупинили його, якщо зможуть. Кожен момент, коли він живе і дихає, означає, що ми відбуваємо довічне ув'язнення. Поки він живий, Він ніколи не зміниться. Він завжди був хуліганом, небезпечним для суспільства".

Пілкінгтону було 15 років, коли його посадили у в'язницю за побиття до смерті 30-річного Пола Акістера під час бійки біля пабу в Вігані, Британія.