У Лондоні фахівці в галузі археології натрапили на унікальну монету, яка може переписати історію міста. Так, відомо, що там археологи знайшли одну з найперших британських монет в залишках поселення ери залізного століття.

Про це повідомляє портал "Express".

"Річка Темза завжди викидала багато того періоду. Але ніхто насправді не знав, де живуть люди, які клали туди ці речі", - стверджує археолог проекту London Super Sewer Джек Рассел.

Монета, знайдена археологами в Лондоні

За його словами, у вікторіанські часи з річки дістали 2 бойових щита і шолом, які надягали воїни в залізному столітті. А на монетах, які археологи знайшли в поселеннях Barn Elms, був вказаний виробник, що говорить про присутність монетного двору ери залізного століття.

За словами професора Еліс Робертс, дивлячись на зовнішній вигляд монет, можна припустити, що вони були виготовлені для племені Кантіаці. Як стало відомо зі слів фахівців, це плем'я було одним з перших, тоді воно використовувало монети в Британії.

Монета, знайдена археологами в Лондоні

"Це наповнює передісторію Лондона. Майже переписую, якщо хочете, цю ідею про те, що в Лондоні нічого не відбувалося до римлян. Це місце розширює наше уявлення про Залізний вік", - також кажуть археологи.

Нагадаємо, що у Катарі фахівці виявили унікальні і стародавні таємничі знаки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Китаї археологи виявили поховані керамічні горщики.

Також портал "Українці" писав, що у Великобританії археологи відкопали забавну річ.