Унікальний Перуанський подовжений череп переніс операцію з використанням невідомого типу металу, щоб злити його голову разом, і вважається, що ця людина дивним чином вижила.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Перуанський подовжений череп був названий "одним з найцікавіших" предметів після того, як він, здається, був сплавлений з металом тисячі років тому.

Вважається, що череп, який в даний час знаходиться у володінні SKELETONS: Museum of Osteology в Оклахомі, США, був пошкоджений в бою 2000 років тому.

Повернувшись з бою в пораненому стані, воїну довелося робити операцію на черепі після того, як він був проломлений.

Перелом черепа може бути дуже серйозною травмою і привести або до інвалідності, або навіть до смерті.

Вважається, що перуанські хірурги були змушені діяти і дивом зуміли сплавити метал, щоб запечатати пошкоджену ділянку.

Череп

Експерти SKELETONS: Museum of Osteology також вважають, що чоловік пережив процедуру, але історія черепа як і раніше оточена безліччю загадок.

Представник SKELETONS: Museum of Osteology сказав: "Ми не знаємо цей метал. Традиційно для цього типу процедури використовувалося срібло і золото".

Спочатку череп не виставлявся в музеї, але після того, як вони повідомили про його існування за лаштунками, суспільний інтерес спонукав його виставити на огляд в 2020 році.

У музеї сказали: "Це перуанський подовжений череп з металом, хірургічно імплантованим після повернення з битви, вік якого оцінюється приблизно 2000 років тому. Одна з найцікавіших і старих речей в нашій колекції".

Нагадаємо, що за будинком поліцейського знайшли десятки могил з його жертвами.