Шеріл МакГрегор і її чоловік Коран проігнорували коментарі хейтера в мережі, незважаючи на величезну різницю у віці. Вони навіть транслювали своє весілля в TikTok в вересні.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Пара відповіла троллям, які засуджували їхні стосунки через 37-річну різницю у віці.

Вони полюбили один одного в 2012 році - коли йому виповнилося 23 роки.

Незважаючи на негативні коментарі, які вони отримували протягом багатьох років, пара продовжує розповідати про свій роман в соціальних мережах і інформувати шанувальників про своє повсякденне життя.

В одному з постів 61-річна зірка соціальних мереж відмахується від гнівних коментарів.

У TikTok вона відповіла клавіатурним воїнам, які сказали: "Ти одружився на своїй бабусі", "ти копалина", "ви повинні розлучитися", "це боляче", "він використовує вас", "це некрофілія" і "Вам слід зробити ботокс".

Шеріл і Коран

Пара одружилася 3 вересня, і вони транслювали своє весілля на TikTok своїм глядачам.

Коран вперше зустрів Шеріл, коли він працював у ресторані швидкого харчування, яким керував син Шеріл Кріс, але вони перестали спілкуватися.

Але в листопаді 2020 року йому пощастило зустріти її працюючої касиром, і вони з'єдналися на більш «духовному рівні».

Вони офіційно стали парою в квітні минулого року, а лише через три місяці Коран поставив велике питання в ресторані Olive Garden. Кільце, яке він вибрав для Шеріл, коштувало 3000 доларів.

"Раніше я дуже нервував і щосили намагався зберігати самовладання, але заплакав, як тільки ми в'їхали на парковку", — сказав він.

Нагадаємо, що 106-річна бабуся поділилася секретом довголіття.