35-річний Кадір, зубожілий робітник на північному заході країни, яку роздирає війна, провів останні два роки в очікуванні педофіла, який приїде і забере його "товар".

Батько, у якого є ще шість дітей, включаючи маленьку дочку, раніше заробляв 72 гривні на день, проте після приходу до влади талібів у серпні його заробіток ще більше зменшився.

"У мене немає грошей на їжу. Я боюся за своїх дітей, тому що взимку вони помруть від холоду", – каже зневірений Кадір.

Два роки тому Кадір продав свою старшу дочку Зохру, якій тоді було п'ять років, за 50 тисяч гривень незнайомцю.

Він сказав Daily Mail: "Мені довелося продати її, щоб зберегти життя іншим. У мене не було вибору".

На питання, як і що відчуває, коли її продають, дівчинка, якій зараз сім років, відповідає: "Мені страшно".

Її батько каже: "Вона весь час плаче. Вона запитує матір, чому ми продали її. Її майбутнє зруйноване. Я не знаю, як цей чоловік буде жити з нею, адже вона така маленька. Я не можу спати".

Плата за Зохру була витрачена, в основному на медичні рахунки чотирьох синів сім'ї.

ЮНІСЕФ зробив термінове попередження, оскільки дівчатка, які не досягли і 10 років пропонуються для шлюбу. Благодійна організація заявила, що отримала "достовірні повідомлення" про немовлят, яких продають для одруження в майбутньому в обмін на придане в Афганістані.

За оцінками благодійної організації, 28 відсотків афганських жінок у віці від 15 до 49 років виходять заміж до досягнення 18-річного віку.

Ще до того, як угруповання "Талібан" повернуло собі контроль над країною, 20 років війни, посухи і пандемії призвели до того, що мільйони жителів країни голодували. Тільки в провінціях Герат і Багдіс протягом 2018 і 2019 років було зареєстровано 183 дитячих шлюбу і десять випадків продажу дітей.

Похмуре економічне становище Афганістану погіршилося через припинення іноземної допомоги, на яку припадало три чверті державних витрат. Грошові резерви колишнього уряду також були заморожені після захоплення влади талібами.

Наприкінці серпня світова продовольча програма організації Об'єднаних Націй попередила, що в країні скоро закінчиться продовольство.