Президент Володимир Зеленський ввів санкції проти свого опонента, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука і разом з цим заблокував мовлення трьох опозиційних телеканалів.

Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

"Санкції ввели проти головного політичного опонента Зеленського - Віктора Медведчука, голови політради партії ОПЗЖ і пов'язаних з опозицією телеканалів: "112 Україна", NEWSONE, ZIK. У лютому Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів протягом п'яти років, а Віктор Медведчук зараз перебуває під домашнім арештом. Національний банк України заблокував його рахунки, а також рахунки інших неугодних політиків і бізнесменів", - сказала журналіст Юлія Макарова.

У свою чергу, Віктор Медведчук зазначив, що буде боротися і далі за свою свободу і доводити невинність як в українських судах, так і в міжнародних.

"Однозначно і обов'язково буде оскаржене це рішення в Апеляційному суді. І незважаючи на те, що особливих надій ми не маємо, але боротьба буде продовжена, і ми будемо боротися у всіх інстанціях як вітчизняних в Україні, так і в міжнародних, в ЄСПЛ", - вказав глава політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Крім цього, в ефірі "Росія 1" нагадали, що саме Медведчуку Кремль пропонував закуповувати дешевий російський газ по 175 доларів за 1 000 кубометрів.

"Пропонували кому? Медведчуку. По-родинному", - зазначив депутат територіальної громади Гордій Бєлов.

"Путін пропонував не Медведчуку особисто і не тому, що він його родич , а пропонував українцям всім, і це було кілька разів заявлено, і Путіним, в тому числі, і Олексієм Міллером публічно, він був присутній на цих тристоронніх переговорах. Разом сиділи, ви пам'ятаєте, - Путін, Медведчук і Міллер. А чому Зеленський відмовився? Тому що Зеленський міцно тримається за своє президентське крісло. І розуміє, що це він призначив Путіна агресором, і, зрозуміло, привези Медведчук газ дешевий в Україну, - українці виберуть Медведчука. Що робить Зеленський? Відхиляє пропозицію Медведчука, Медведчука кидає у в'язницю або у всякому разі відправляє під домашній арешт", - зазначила телеведуча.