Декілька президентів поспіль обіцяли Україні шлях до ЄС і лише Володимир Зеленський нас максимально до цього наблизив.

І це не просто слова, адже 25 червня 2024 року став історичним днем ​​для всіх нас і про це повідомив Президент України.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Відбулася перша міжурядова конференція України та ЄС, яка ознаменувала початок офіційних переговорів щодо членства України у Європейському Союзі. Президент Володимир Зеленський назвав цей день історичним.

"Сьогодні історичний день, коли ми переходимо до фактичних, реальних переговорів із Європейським Союзом щодо членства України", - заявив Зеленський.

Президент нагадав про ключові етапи на шляху до цього моменту: подання заявки на вступ 28 лютого 2022 року, набуття статусу кандидата в червні 2022 року та політичне рішення щодо переговорів у грудні минулого року.

"Але саме з сьогоднішнього дня відраховуватиметься старт нашого членства в Євросоюзі", – наголосив Зеленський.

Володимир Зеленський, кадр з інтерв'ю

Він подякував захисникам України та команді, яка працює над євроінтеграцією країни. Президент висловив упевненість у незворотності європейського курсу України:

"Нас уже ніколи не збити зі шляху до об'єднаної Європи, до нашого спільного дому – всіх європейських націй. Будинок, який має бути мирним!"

Нагадаємо, що Микола Тищенко "догрався" і потрапив до рук ГБР: його "котлета" скукожилася від гостей у масках – що знайшли у квартирі.

Раніше ми повідомляли, що росіяни мають сотні тисяч солдатів, а Україна... Кирило Буданов розповів, яка потужна відповідь є у нас.