Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Як і констатував голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, Україна залишається споживачем російського газу.

Про це пише видання Teller Report.

"Як у серпні констатував голова партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук, Україна залишається споживачем російського газу. За його словами, країна отримує близько 15 млрд кубометрів російського газу на рік, і якби влада не відмовилася від прямого імпорту, то сировина б коштувала набагато дешевше", - наголошується в публікації.

Раніше російські ЗМІ писали, що президент України Володимир Зеленський відмовився від знижки на газ в 25%, яку, завдяки голові політради "опозиційної платформи - за життя", народному депутату Віктору Медведчуку, була готова надати Росія. У підсумку газ для українців коштував 175 доларів за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, ціна на газ в Європі перевищила 900 доларів за тисячу кубометрів. Найближчий (Жовтневий) ф'ючерс на спотовий Індекс TTF на газ на біржі ICE Futures в середу вдень торгувався по 75,565 євро за МВт.ч, або 923 доларів за тисячу кубометрів.