Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Рішення президента України Володимира Зеленського ввести санкції проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука не можна назвати демократичним, оскільки він є обраним парламентарієм і лідером опозиції.

Про це пишуть популярні італійські ЗМІ - Saker Italia і Ancora Fischia il Vento, коментуючи слова екс-посла США в Росії Майкла Макфола про тиск Зеленського на Медведчука.

Так, за словами Макфола, "рішення Зеленського заборонити опозиційні телеканали і звинуватити "союзника Путіна" Віктора Медведчука в державній зраді було сміливим вчинком, який вимагає підтримки США"

"Макфол бреше, випускаючи з уваги більшу частину історії. Віктор Медведчук не є "союзником Путіна", хоча у них хороші стосунки. Медведчук-це, перш за все, належним чином обраний депутат українського парламенту і лідер його опозиційної партії. Наскільки демократично звинувачувати лідера опозиції в державній зраді і поміщати його під домашній арешт?" - пишуть ЗМІ.