Зірки TikTok вперше зустрілися, коли йому було всього 15 років, але в минулому році їх романтичні стосунки виникли, коли вони знову зустрілися, випадково. Обидва продовжують публікувати повідомлення в Інтернеті, незважаючи на неприємні коментарі.

Відповідну інформацію розмістили на порталі "Daily Star"

61-річна Шеріл МакГрегор і 24-річний Коран Маккейн з Джорджії, США, транслювали своє весілля 3 вересня на TikTok .

Коли вони вперше зустрілися в 2012 році, Корану було всього 15, він працював в ресторані швидкого харчування. У них не було романтичних стосунків до минулого року, коли Корану було 23 роки.

Шерін і Коран

Незважаючи на безліч негативних коментарів в Інтернеті про різницю у віці, пара як і раніше публікує повідомлення в соціальних мережах, інформуючи своїх шанувальників про своє життя.

Коран сказав: "Ми були в прямому ефірі в TikTok під час весілля. Мої найкращі друзі були там, і після цього ми пішли в Bones BBQ Joint і пообідали. Потім ми повернулися в наш готель і дві години займалися любов'ю".

Після їх першої зустрічі доглядач Коран зауважив, що його майбутня дружина працювала касиром.

Шерін

Вони зблизилися, коли він втішав її після неприємних коментарів, які вона отримувала в TikTok, і незабаром пара почала разом завантажувати спільні відео.

Коран продовжував: "Я ніколи не відчував того, що відчуваю до Шеріл".

Вони офіційно стали парою в квітні минулого року, а Коран підняв велике питання всього три місяці по тому в ресторані Olive Garden.

Шерін і Коран

Кільце, яке він вибрав для Шеріла, коштувало 3000 доларів (2200 фунтів стерлінгів).

Тепер вони обидва ростуть в мережі, запустивши новий обліковий запис OnlyFans, в якому документуються ті моменти сексуального життя, які вони обидва описують як "приголомшливі".