Спантеличені автомобілісти намагалися повірити своїм очам, оскільки деякі сповільнили швидкість і навіть зупинилися, щоб подивитися, як жінка, одягнена як черницю, марширує навколо скелетів біля кладовища.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Жінка в костюмі черниці була зображена танцюючою зі скелетом біля кладовища.

Спантеличений перехожий сфотографував химерну діяльність, в якій, здавалося, були задіяні моделі людини і собаки у формі скелета.

Свідок каже, що вони не були єдиними, хто за межами старого кладовища Халл-Генерал був збитий з пантелику, оскільки інші машини також сповільнили хід, щоб переконатися, що вони нічого не бачать.

Повідомляється, що жінка, одягнена в костюм черниці і головний убір у вигляді капюшона, виглядала так, ніби радісно танцювала зі зразком людського скелета і грала з собакою.

Вражений свідок, який робив знімки з пасажирського сидіння, сказав: "Буквально, вона стояла на кладовищі на Спрінг-Бенк-Уест, навпроти повороту на школу Хаймерса. Вона танцювала зі скелетом. Це явно привернуло багато уваги, люди зупинялися, щоб подивитися поблизу, а люди в своїх машинах дивилися!"

Черниця

Можна було побачити другу людину, що знімає дивну сцену, припускаючи, що танцюючу черницю знімали як частину трюку або художнього проекту.

Дивне видовище сталося незадовго до полудня в суботу, 11 вересня, на жвавій дорозі в Халл.

Кладовище Халл-Генерал не використовувалося майже 50 років, хоча залишається одним з найбільш історичних пам'яток міста.

Воно містить ряд ключових пам'яток і поховань, в тому числі тих, хто постраждав від спалаху холери в 1800-х роках, а також великих і добробуту процвітаючого співтовариства Халла 19-го століття.