Шахраї-чоловіки використовують силіконовий протез грудей, щоб виглядати привабливими жінками в Інтернеті, пише Odditycentral.

Поліція Китаю нещодавно зробила попередження про "фальшивих жінок", які використовують реалістичні силіконові протези грудей, щоб обманом змусити чоловіків зняти одяг під час онлайн-чатів, а потім шантажувати їх відзнятим матеріалом.

Якщо останні пару років чогось нас навчили, так це тому, що вам безумовно не слід довіряти всьому, що ви бачите в Інтернеті. Від комерційно доступних додатків, таких як FaceApp, до просунутих діпфейків і штучного інтелекту, технології настільки добре обманюють людське око, що ви більше не можете довіряти своєму зору.

шахраї використовували силіконові груди для обману

Але справа не тільки в технологіях. Згідно з останніми повідомленнями, банди китайських чоловіків використовували елементарні інструменти, такі як силіконові груди і макіяж, щоб видавати себе за жінок в Інтернеті і шантажувати довірливих людей.

Китайська поліція повідомила, що банди безжальних злочинців шантажують чоловіків, змушуючи їх базікати з ними оголеними через Інтернет. Вони будуть націлені на шанованих професіоналів, таких як лікарі, вчителі або державні службовці, і будуть підходити до них в соціальних мережах, зображуючи з себе привабливих жінок. Потім, завоювавши їхню довіру, вони переконували їх зняти одяг і поговорити оголеними.

Потім шахраї спонукали своїх жертв завантажити додаток, щоб подивитися відео з їх оголеними тілами, щоб отримати доступ до їх телефонних номерів і контактів. Потім вони продовжували вимагати у жертв пристойні суми грошей, погрожуючи відправити компрометуючі відео їх родичам і друзям.

шахраї використовували силіконові груди для обману

Метод шантажу в чаті в оголеному вигляді став дуже популярним в Китаї: Департамент громадської безпеки провінції Гуандун повідомив, що тільки в першій половині 2020 року поліція отримала понад 9200 повідомлень про шантаж, пов'язаних з чатами в оголеному вигляді.

Відео, опубліковане поліцією раніше цього місяця, показує привабливу жінку, яка знімає груди, яка виявляється силіконовим протезом, а потім знімає шар штучної шкіри з обличчя. Чесно кажучи, це шокує. У кліпі також є фотографії чоловіків з аналогічним протезом грудей.

"Ти думаєш, те, що ти думаєш, є те, що ти думаєш?» - каже на відео жінка-поліцейський. "Хлопчики, не базікайте оголеними. Це шахрайство".

Відео нещодавно стало вірусним у Китаї, залишивши більшість глядачів з широко відкритими ротами, побачивши здатність цих чоловіків-злочинців перетворюватися на фальшивих жінок.

"Ось чому вам не слід вступати у відносини з кимось, з ким ви зустрічаєтеся в Інтернеті, тому що красива жінка може бути чоловіком!", – написав один чоловік.