У Сан-Франциско служба таксі виявилася в самом епіцентрі гучного скандалу через обслуговування пасажирів. Так, таксист здер з пасажирки 10 тисяч доларів за поїздку на відстані в 1,77 кілометрів, ввівши неправильну суму в касовому апараті.

Про це повідомляє портал "CarScoops"

Компанія Yellow Cab в США потрапила в серйозний скандал з обслуговуванням пасажирів таксі. Пасажирці на ім'я Маргарита Беккер з Сан-Франциско довелося заплатити за 11 хвилин 1,77-кілометрової поїздки на таксі 9 875 доларів.

Таксі США

Виявляється, термінал, який був обладнаний в автомобілі служби таксі, не зміг провести оплату за поїздку. А в таких випадках водій таксі має повне право скористатися особистим касовим апаратом, якщо у пасажира немає готівки.

Коли таксист вводив суму за поїздку, він (спеціально або випадково) ввів не 9,87 доларів, як годиться, а в тисячу разів більше. Як тільки пасажирка помітила таку суму в чеку, вона заявила про шахрайство в американський банк.

Таксі США

У банку розповіли про те, що таксист стверджує про законність угоди, де був поставлений підпис, хоча цей підпис не збігався з підписом жінки. Вже через тиждень таксист пішов з роботи, а банк погодився не висувати йому звинувачення.

Нагадаємо, що у США злочинець викрав автомобіль з пасажиром, який заснув на задньому сидінні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Укрзалізниця влипла в серйозний скандал через відсутність опалення у вагонах поїздів.

Також портал "Українці" писав, що у США чоловік знайшов своє викрадене авто за допомогою бездротових навушників.