Жаклін Девідсон, 80 років, померла на самоті у своїй брудній квартирі, яка була в жахливому стані.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Самотній пенсіонер, який помер на самоті в старій квартирі, залишив шістьом таємничим родичам приголомшливий стан в 400 000 (15 мільйонів гривень) фунтів стерлінгів.

80-річна Жаклін Девідсон була знайдена мертвою в своєму убогому будинку через тиждень після того, як померла, живучи в жахливих умовах в східному Лондоні.

Агент з нерухомості на пенсії провів більшу частину свого життя в Ілфорді, і незважаючи на те, що вона не переїжджала, у неї не було близьких родичів, які могли б організувати її похорон або прочитати її останню волю.

Квартира Жаклін

Влада була приголомшена після того, як виявила, що Жаклін мала незайманий банківський рахунок на 200 000 фунтів стерлінгів, в результаті чого її стан подвоївся до 400 000 фунтів стерлінгів, якщо включити вартість її квартири.

Щоб знайти спадкоємців майна, Рада Редбріджа звернулася до фірми Finders International, яка повідомила, що у жінки було шість давно втрачених двоюрідних братів, які мали право на рівну частку її статків, повідомляє The Telegraph.

Генеральний директор Денні Карран був стурбований після відвідування квартири 80-річної жінки і сказав, що «це шокує і неймовірно сумно бачити, як вона жила».

Квартира Жаклін

Повідомлялося, що вона була єдиною дитиною, але у її батька було три брати, а у матері - три сестри і один брат.

Два двоюрідних брата по материнській лінії і четверо по батьківській лінії повинні успадкувати рівну частку її багатого стану.

Нагадаємо, що українцям розповіли про індексацію пенсій.