Ольгіце Марканович виглядала як ідеальна реклама пластичної хірургії та косметологічних процедур. Саме тому до неї так охоче йшли клієнти, хоча ліцензії у дівчини не було, пише Daily Star.

Красуня, яку прозвали Доктор Барбі, працювала в салонах краси в Белграді, Сербія, і місті Баня-Лука в Боснії і Герцеговині. Дівчина говорила всім, що вона "президент естетики", і показувала свої найвдаліші роботи.

Звичайно, головним доказом Ольгиці було її власне обличчя. Люди їй довіряли, а даремно. Марканович працювала і проводила операції на обличчі без ліцензії. Результат часто виходив зовсім не таким, як очікували клієнти.

Сербська лікарка спотворювала своїх пацієнток

Жінка встигла понівечити більше десятка людей всього за кілька місяців, але уникнути правосуддя їй не вдалося. На початку весни 11 жертв Доктора Барбі об'єдналися і подали на неї колективний позов.

Відразу після цього місцеве Міністерство охорони здоров'я провело перевірку, в ході якої встановило, що Марканович дійсно заподіяла шкоду здоров'ю клієнтів, які подали скарги. Шахрайка здаватися поліції не хотіла. Вона спробувала покинути країну, але її спіймали на кордоні Сербії та Хорватії.

Сербська лікарка спотворювала своїх пацієнток

Відтоді Марканович перебуває під вартою. В ході розслідування з'ясувалося, що "лікувалося" у шахрайки більше 20 осіб, і кожен отримав ту чи іншу травму. У більшості випадків дівчина залишала на обличчях і тілах пацієнтів опіки другого і третього ступеня за допомогою косметологічного інструменту "лазерна ручка".

З моменту затримання пройшло вже чотири місяці, а суд так і не може винести рішення у справі. Ольгіце захищається – вона ніколи не називала себе косметологом або хірургом, а дозволу на користування своїм обладнанням у неї є.