Так через одну травмонебезпечну весільну традицію чоловік потрапив до лікарні зі зламаним хребтом, пише Daily Mail.

У середині вересня 31-річний Лівіу Філімон одружився на любові всього свого життя. Вечір проходив чудово, поки друзі нареченого не вирішили, що прийшов час для старої весільної традиції. Всією юрбою чоловіки підняли Лівіу і почали підкидати в повітря. Але про техніку безпеки охмелілий натовп не думав.

В один момент ноги Лівіу виявилися набагато вище решти тіла. Наречений полетів на підлогу головою вниз. Спроби зловити хлопця провалилися. Все, що сталося записали на відео.

На кадрах видно, як Лівіу гримнувся на кахель. Але найжахливіше сталося, коли камери вже не писали. Тоді ніхто не підозрював, що у нареченого безліч переломів хребта, тому його посадили на стілець. Звичайно, в його стані цього робити було категорично не можна.

Коли чоловіка доставили в окружну лікарню швидкої допомоги в Орадя, він ледь міг рухати лівою ногою і не відчував праву. Лівіу вже готувався до кінця життя провести в інвалідному візку. Втім, ця перспектива досі нікуди не поділася.

Друзі розгойдували нареченого на весіллі і зламали йому хребет

За кілька днів стан нареченого покращився, до нього повернулися контроль і чутливість ніг. Однак лікарі не поспішають випускати його з нейрохірургічного відділення.

Пройдуть довгі місяці, перш ніж організм Лівіу остаточно відновиться, якщо це взагалі відбудеться. Філімон вже зв'язався зі своїм адвокатом, але все ще думає, чи подавати на своїх приятелів до суду.