Жінка подає до суду на медика за лікарську недбалість, відсутність інформованої згоди, нанесення побоїв, шахрайство та заподіяння моральної шкоди, пише the Washington Post.

35-річна Морган Хеллквіст з Нью-Йорка, США, подала позов проти свого 70-річного гінеколога Морріса Вортмана, дізнавшись, що вона його біологічна дочка.

Жінка знала, що з'явилася на світ в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ): у 80-х Її мати була пацієнткою Вортмана, який тоді заявив, що використовував для процедури донорську сперму одного зі студентів-медиків.

Одного разу Морган вирішила дізнатися більше про того самого студента, і її чекав ряд шокуючих відкриттів. За допомогою аналізу ДНК вона з'ясувала, що у неї було шість зведених братів і сестер, теж з'явилися на світ за допомогою ЕКЗ.

Жінка ходила до гінеколога не знаючи, що він її батько

Пізніше їм разом вдалося встановити, що у них є ще одна сестра – дочка Вортмана від першого шлюбу. Всі вони виявилися дітьми гінеколога, який запліднював пацієнток, обманюючи їх і таємно використовуючи свою сперму.

Морган відвідувала Вортмана дев'ять років, довіряючи йому як сімейному лікарю. Одного разу він попросив її зняти маску на прийомі і покликав свою дружину, щоб вона сказала, Чи схожі вони зовні. А потім нібито посміхнувся і вимовив: "Ти дійсно хороша дитина".

Уражена жінка заявила, що ні за що б не стала пацієнткою Вортмана, якби знала, що він її родич.