Щомісяця українці оплачують комунальні платежі та особливу увагу приділяють лічильникам. І це правильно, адже навіть при старанній передачі показань можуть бути нюанси, коли ви переплатите, якщо не зверніть увагу на деталі

Ось і зараз у клієнтів Нафтогазу постали питання щодо того, що в квитанціях з'являються зайві куби. Про це повідомила пресслужба компанії.

Нафтогаз, платіжка, комуналка

Так, українці скаржаться, що працівники Нафтогазу не носять квитанції та ходять дворами, коли вдома немає господарів. При цьому пломбують труби та нараховують завищені куби за газ.

"Ваші працівники не носять квитанції, лазять по дворах поза присутністю господарів, пломбуючи трубу, і нараховують самостійно незалежно від переданих даних без перевірки за квітень на 1000 кубів більше. Ви адекватні?... Без правоохоронних не вийде, дивлюся. Відключу я Що тільки мені його опломбували з бухти-барахти?

У відповідь на це до Нафтогазу порекомендували звернутися до облгазу. При цьому увагу українців звернули на те, що від їхньої компанії не ходять представники.

"Ми є газопостачальною компанією, і від нашої компанії не ходять представники. Послуги з розподілу (транспортування) газу, технічного обслуговування газової мережі та обладнання надалі забезпечує місцевий Облгаз (Оператор ГРМ)", - йдеться у повідомленні.

Показники газового лічильника

У Нафтогаз також уточнили, що подати звернення, заяву чи скаргу Ви можете письмово, звернувшись до Центру обслуговування клієнтів за місцем Вашого проживання або відправивши на поштову адресу Вашого Оператора ГРМ. Також можна направити звернення на електронну скриньку Вашого Оператора ГРМ.

Порядок розгляду звернення, а також терміни надання відповіді виконуються згідно з ЗУ "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації" та "Про захист прав споживачів".

Нагадаємо, що залишимося без опалення взимку? У "Нафтогазі" зробили заяву: "Я впевнений, що буде більше".