Міноборони планує запустити мобільний додаток «Армія+» для військовослужбовців на початку липня. Катерина Чорногоренко, заступник міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових перетворень та цифровізації, обговорила на телемарафоні дві найважливіші функції «Армії+», які будуть доступні українським військовим, як повідомляє «pravdatutnews».

"Армія+" створена спеціально для військовослужбовців. Перші дві ключові функції – це військовий ID та електронні рапорти.

Чорногоренко наголосила, що більшість дій українських військовослужбовців пов'язана із складанням письмових звітів, що створює надмірну документацію. Мета — зробити цей процес цифровим та зручнішим.

За допомогою програми військовослужбовці можуть скласти рапорт, підписати його "Дія.Підпис" та надіслати командиру. Потім вони отримають схвалення або відмову, при цьому командир повинен буде пояснити причини будь-якої відмови.

додаток "Дія"

Заступник міністра наголосила, що цей цифровий формат виховує "дуже круту культуру зворотного зв'язку" та створює моральну відповідальність, оскільки командири мають обґрунтовувати свої рішення конкретними причинами.

"Ми вважаємо, що абсолютна більшість ситуацій, з якими стикаються військовослужбовці, закриємо через такий зручний функціонал додатку. І вже на початку липня ми хочемо та плануємо запуститися на повний продукт", - заявила Чорногоренко.

Нагадаємо, "Справедливості немає": конфліктів із ТЦК буде ще більше - військовий рубанув правду про "совкову" мобілізацію

Раніше «Українці» писали, нова жорстка мобілізація: скільки призвали за останній місяць – у вас очі на лоба полізуть

Як повідомляли «Українці», Володимир Дантес потрапив до ТЦК: що на нього тепер чекає – це вам не Потап чи Винник