Ще напередодні новорічних свят в українських магазинах почали дорожчати деякі продукти харчування, зокрема, найпопулярніший овоч. Однак, фахівці стверджують, що вартість моркви буде збільшуватися і надалі.

Про це повідомляє портал "EastFruit".

За словами фахівців, ціна на моркву несподівано зросла з однієї причини. Справа в тому, що у більшості місцевих виробників закінчуються запаси якісної моркви, тому ціна на неї продовжує зростати.

Ціни на моркву в Україні

На території нашої країни за 1 кілограм моркви сьогодні потрібно віддати від 7 до 11 гривень. Важливо розуміти, що вартість морква залежить від того, наскільки вона якісна, в яких обсягах її привозять і де виробляють її.

Крім того, важливо відзначити, що з кінця грудня минулого місяця ціна на популярний овоч зросла, в середньому, на 19%. Більш того, через подорожчання сьогодні ціна на популярний овоч, в середньому, зросла в 2,2 рази, ніж за такий же період, але в минулому році.

Ціни на моркву в Україні

Як кажуть деякі експерти, сьогоднішнє зростання ціни на популярний овоч є тимчасовим. Крім того, фахівці говорять про те, що більш активного подорожчання цього овоча варто очікувати вже ближче до кінця сезону.

Нагадаємо, що на території України хочуть ввести дивний податок на цукор.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в українських магазинах почала стрімко зростати ціна на популярне м'ясо.

Також портал "Українці" писав, що українських громадян попередили про різке зростання цін на сигарети.