У Києві нетверезий відвідувач розгромив кафе, після того, як співробітники закладу попросили його пред'явити Сovid-сертифікат, який підтверджував би у клієнта відсутність коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє джерело ЗМІ в Нацполіції.

Інцидент трапився вчора ввечері на Печерській площі в столиці. У заклад відомої мережі фаст-фудів зайшов підпилий хлопець і на прохання співробітника продемонструвати свіжий тест, довідку про одужання або Covid-сертифікат почав вести себе агресивно.

Співробітники закладу спробували напоумити молодика, що буянив, проте він на зауваження не реагував, лаявся матом і навідріз відмовився покинути заклад. Персонал викликав поліцію і відмовився обслуговувати порушника карантинних правил.

За словами джерела, агресивний відвідувач зрозумів, що поїсти йому в кафе без сертифіката не дадуть, вийшов із залу і в помсту розбив вщент вхідні суцільноскляні двері, дивом не поранивши відвідувачів осколками, що розлетілися.

Хулігана відразу затримала прибула поліція, ним виявився 26-річний місцевий житель. Він виправдовувався, що просто сильно грюкнув дверима, а вона розбилася випадково.

Порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 296 КК України - "Хуліганство". Тепер порушнику загрожує покарання від мінімального, штраф 17 тисяч грн, до максимального, 5 років обмеження волі. Не виключено, що до цього додадуть ще й штраф за порушення карантинних вимог.