Популярна українська зірка, народна артистка України, учасниця всіляких телешоу, талановитий продюсер, успішна і неповторна Наталія Могилевська розмістила скандальний відеоролик у соцмережі. Вона показала, як її зв'язали за лаштунками нового музичного проекту.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Олег @mashukovsky, ти готуєшся? Я все ще пам'ятаю, що у мене боржок перед тобою. Почекай, почекай! Помста моя буде страшна", - підписала публікацію українська зірка.

Передплатники артистки, які активно спостерігають за життям і кар'єрою виконавиці, з особливим інтересом стежать за всіма публікаціями талановитого продюсера. Фанати Наталії Могилевської не змогли пройти повз такого скандального відеоролика і ставили своїм думки під ним.

Наталія Могилевська

"Мені навіть цікаво як тобі @mashukovsky помститься Наталія Могилевська", "@nataliya_mogilevskaya за таке помста повинна бути страшною", "захоплююся вашою енергетикою. Якби у вогню був людський вигляд, їм були б ви! Не дивилася це шоу, але після вашої відмінної гри захотілося)))", "подивимося", "з Джері Хеіл більше не дружу!", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська розповіла про свою серйозну суперечку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала, як виглядала в шкільні роки.

Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська показала кадри з нового шоу.