Російські окупанти у Криму відібрали будинок Джамали, української співачки, яка перемогла на Євробаченні у 2016 році. Цей інцидент підтвердила співачка у своєму акаунті в Instagram, як повідомляє «gazeta».

Джамала висловила своє занепокоєння щодо ситуації, заявивши: «Просто у цю мить вони забирають те, чим жили мої батьки. Над чим так важко працювали та власними руками, кров'ю і потом будували. Вони забрали навіть не у мене. А у моїх батьків».

Крім цього, вона уточнила, що будинок був порожній і його доглядали сусіди. 5 липня представники окупаційної влади відібрали у сусідів ключі.

Джамала

"Спочатку знайшли папірець. Тижня два тому прийшли "журналісти" і стали знімати будинок. Потім позавчора прийшов хтось і сказав, що будемо все оформляти. Потім прийшли і забрали ключі у сусідів. Їм навіть не треба було нічого зламувати. А сьогодні вони прийшли і описували майно. Сьогодні можна сказати забрали будинок", – розповіла Джамала.

Так, одкровення артистки в черговий раз підкреслюють напруженість, що зберігається, і наслідки окупації в Криму і звірства окупантів.

Нагадаємо, Віра Брежнєва, яка працювала за рублі, відреагувала на обстріл Києва: "Така блід..."

Раніше «Українці» писали, 22-річна Ганна Трінчер у сітці зірвала ліфчик для зухвалих ігор топлес: "приховану картинку" побачать усі

Як повідомляли «Українці», Іван Дорн зізнався, чому відсиджується "за бугром": "висміяв" мобілізацію російською та французькою мовами