Усі зірки жіночої статі постійно стикаються з тим, що їм приписують вагітність, особливо, якщо вони одужують.

З таким не раз стикалася наприклад американська співачка Тейлор Свіфт, на яку такі новини мали згубний вплив, адже нікому не хочеться читати у всіх ЗМІ, що ти вагітна, коли твій животик став трохи більшим. Звісно, ​​українські знаменитості також стикаються з цим. Іноді з чутками, а іноді й з прямими питаннями про те, що слід поспішити з дітонародженням. Серед них і Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва

Після того, як вона вийшла заміж вдруге - за Михайла Кацуріна - у ЗМІ раз у раз з'являються чутки про її вагітність. Наразі Надя чітко показала, чи носить під серцем дитину від Кацуріна.

Дівчина демонструє у власних соціальних мережах ідеальну фізичну підготовку, в якій немає ні натяку на вагітність.

Сториз Дорофєєвої

Щодо материнства співачка висловлювалася чітко: це занадто серйозне рішення, яке неможливе в нинішніх умовах. За словами Наді, її графік надто напружений, а в житті присутні регулярні стреси. Щоб бути мамою, необхідно від цього ізолюватися, тому не обійтися без паузи в кар’єрі. Поки цього Дорофєєва точно не планує, а навпаки — зірка регулярно випускає кліпи та пісні й готується презентувати новий альбом.

Але відчути радість материнства дівчина все ж хоче. Вона неодноразово задумувалася про такий розвиток подій та навіть перебирала подумки імена. Хлопчика Надя, ймовірно, назвала б Марком. У шлюбі з Мішею знаменитість може трішки підготуватися до такого відповідального моменту, оскільки ресторатор має двох дітей від попереднього шлюбу з дизайнеркою Дашею Кацуріною. Малечу іноді можна побачити з Надею на спільних світлинах. Співачка дуже добре ладнає і з Сашею, і з Іваном.

Надя Дорофєєва

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва в "голому" вбранні засвітила всі свої "принади": вона ж вся мокра.