8 липня 2024 року росія завдала ракетного удару по Україні. Найбільше постраждали Київ, Кривий Ріг, Покровськ та Дніпро.

У Києві сталося потрапляння до приватного пологового будинку "Ісіда" та до дитячої лікарні "Охматдит". Українські знаменитості щосили висвітлювали цю подію в соцмережах і самі допомагали фізично рятувальникам та постраждалим.

Результат російської атаки на Київ, фото: ДСНС

Але у нас є відомі люди, які живуть у Росії. Наприклад, сестра телеведучої Маші Єфросініної Ліза Ющенко, яка зараз мешкає у Москві. Так, вона відреагувала на удар, але зробила цьому аксимально так, щоб до неї не було за що причепитися.

Ліза Ющенко мовчить про повномасштабне вторгнення та вбивства українців. У трагічний день, коли російські окупанти цілеспрямовано вдарили по дитячій лікарні "Охматдит", вона наважилася викласти інстаграм-сториз.

Очевидно, це максимум позиції та совісті Лізи Ющенка, яка не здатна відмовитися від сплати податків до скарбниці країни-агресора.

Сториз Лізи Ющенко

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна відверто розповіла, як ловити "зірочки" у ліжку.

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна зізналася, про що дочка не говорить з нею і біжить до батька: "Треба знати абсолютно все".

Також стало відомо, що Маша Єфросиніна розповіла, від кого дізналася, що розлучається з чоловіком: нікому такого не забажаєш.