Знаменита українська співачка Тіна Кароль нещодавно пройшла курс військової підготовки «Резервіст». Її фотографії у військовій формі та зі зброєю були опубліковані на офіційній сторінці в Instagram.

Тіна Кароль на полігоні

У ході тренування артистка також допомагала чоловікові, накладаючи джгут, і практикувалася у стрільбі по мішенях із різних положень.

Тіна Кароль на полігоні

Тіна Кароль на полігоні

У повідомленні, яке супроводжувало фотографії, говорилося: "Наші курси військової підготовки є надійною платформою для здобуття знань та навичок, тому нас обирають багато людей. Ми намагаємося розвиватися від курсу до курсу разом з вами, і відчуваючи довіру з боку медійних осіб, ми ще більше наповнюємося натхненням".

Тіна Кароль на полігоні

Тіна Кароль на полігоні

Також в офіційній групі "Резервіст" були раді вітати зірку у своїх рядах: "Команда "Резервіст" була рада вітати Тіну Кароль @tina_karol як курсантку на потоці "червень"".

Тіна Кароль на полігоні

Нагадаємо, продюсер "Танці із зірками" показав пікантні фото з улюбленим бойфрендом: "Сміливим таланить"

Раніше «Українці» писали, "Ловіть нюдс": Леся Нікітюк у прозорій білизні "втиснула" свої "активи" – крупний план змусить оніміти

Як повідомляли «Українці», Каменських без ліфа викотила "принади" на телебаченні в Мексиці: груди "порвали" топік, а ноги довелося схрестити